Неповнолітні засуджені відвідали міську Станцію юних техніків

Изменение-размера-DSCN5557

З метою  профілактики дитячої злочинності та організації корисного дозвілля серед неповнолітніх, для дітей які перебувають на обліку Новокаховського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції була організована екскурсія до Новокаховської «Міської станції юних техніків», куди вони були ласкаво запрошені директором Альоною Васільєвою.

Про це інформує інспектор Новокаховського міжрайонного підрозділу КВІ управління ДПтС України в Херсонській області Ірина Матвієнко.

Під час екскурсії пані Альона коротко ознайомила підлітків з роботою всіх гуртків Станції в цілому. Діти відвідали гуртки «Виготовлення сувенірів»,  «Юний ерудит», «Початкове технічне моделювання», «Паперопластика», «Авіа, Авто та Судномоделювання», а також гурток «Юних конструкторів приладів електротехніки».

По закінченню екскурсії директор станції запропонувала дітям обрати гурток за своїм смаком, та відвідувати «Станцію юних техніків» у вільний від навчання час.

Слід зазначити, що колектив Станції та особисто її директор, постійно беруть активну участь у виховній роботі із неповнолітніми засудженими.