Неповнолітні засуджені відвідали центр зайнятості

Untitled-1

Співпраця Новокаховського міського відділу КВІ УДПтС України в Херсонській області з різноманітними державними, громадськими організаціми та установами є невідємною частиною профілактичної роботи з засудженими. Однією з таких установ є Новокаховський міський центр зайнятості, працівники якого 9 лютого 2016 року радо вітали у своїй установі неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленнням волі.

Спеціаліст Центру Ольга Гладченко запросила неповнолітніх до соціально-психологічного тренінгового центру, де провела з ними заняття, на якому діти мали можливість визначити риси, які можуть знадобитися для працевлаштування, а також ознайомилитись з роботою он-лайн сервісу від Центру зайнятості, використовуючи який можна визначити свої можливості та схильність до певних професій.

Наприкінці зустрічі пані Ольга розповіла, які послуги надає Центр зайнятості та зазначила, що працівники даної установи завжди готові надати допомогу у питаннях професійного навчання, перекваліфікації та працевлаштування.

Людмила Левочко фахівець Новокаховського МВ КВІ управління ДПтС України в Херсонській області