Неповнолітні засуджені відвідали військовий комісаріат

Изменение размера DSCN4761

Всім нам добре відома політична та військова ситуація, яка на сьогоднішній день склалася в нашій країні. Дуже тяжко розуміти, що кожного дня в зоні проведення АТО гинуть українці. Прокидається нестримне бажання зберегти життя кожного, хто зараз не з нами, хто зараз ризикує собою для нашого світлого майбутнього.

Тому з метою патріотичного виховання, 23 червня 2015 року  Новокаховський міський підрозділ кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області організував екскурсію для неповнолітніх засуджених до Новокаховського міського військового комісаріату для більш детального ознайомлення з військовою службою.

Изменение размера DSCN4753

Неповнолітніх зустрів заступник військового комісара підполковник Пузанов Віктор Миколайович. З перших слів пана Віктора стало зрозуміло, що йому приємно приймати у стінах військкомату юних гостей, які дійсно прагнуть спокою в країні, та яким небайдужі нинішні події. Для дітей Віктор Миколайович провів екскурсію кабінетами військового комісаріату, розповів про його діяльність та функції, про переваги служби в армії, про варіанти військової служби для хлопців та дівчат.

Изменение размера DSCN4756

Наприкінці зустрічі всі діти як один виявили бажання служити в Збройних Силах України, але відповідь професійного військового трішки засмутила юних патріотів, оскільки головною перешкодою для цього, на сьогоднішній день, є їхній юний вік.

Ірина Матвієнко
Інспектор Новокаховського МП КВІ
управління ДПтС України в Херсонській області