“Нескорена та незламна Україна”

20 листопада  учні Дніпрянської школи зібралися на загальношкільну лінійку «Нескорена та незламна Україна», яку провела  заступник директора з навчально-виховної роботи Раїса Фединяк.  image005

Школярі та вчителі  зібралися для того, щоб перегорнути сторінки історії  нашої рідної неньки-України, вільної, незалежної, європейської держави, торкнулися саме тих сторінок, про які ми не маємо права забути. Адже це наша історія, це наші герої, які боролися за честь, правду та гідність і віддали своє життя за Україну. Учні згадали події Помаранчевої революції і Революції Гідності та віддали честь людям, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

Учасники заходу мали змогу переглянути презентацію, де було продемонстровано матеріали двох image001Революцій, які змінили хід історії нашої держави.    Завершилася лінійка «Хвилиною мовчання» за героями Небесної Сотні.    Особливо зворушливо прозвучав вірш «Мамо, не  плач» від  прослуховування якого у  присутніх покотилися сльози. В серцях дітей було запалено вогник любові до своєї рідної землі, до України.

Класний керівник 11 класу Світлана Фасій із своїми вихованцями, провела засідання «круглого столу» на тему: «Скажи своє слово за Україну». Бібліотекар школи  Людмила Андрусенко  створила виставку «Зветься величаво – Україною, земле зачарована моя!».

Будь-яка подія має початок і має кінець. Ми повинні свято вірити, що на нашу землю скоро прийде мир, бо такий народ як наш – добрий, щирий, відвертий заслуговує на спокій, злагоду та процвітання. Українці гідні того, щоб їх поважали та шанували, щоб вони  жили у достатку в своєму власному домі, що зветься – Україна!
image002
image008