Несподіваний візит в школу №2

школа-2

Коли приходять до школи  депутати? Звичайно,напередодні чергових виборів, однак бувають винятки. Минулого тижня колектив НВК був приємно здивований: до нього в гості завітали депутати Новокаховської міської ради Олександр Афанасьєв і  Сергій Хоменко. Вони з власної ініціативи виявили бажання краще познайомитися з навчальним закладом, його керівником, членами педагогічного колективу.

Під час конструктивної бесіди директор НВК Євгенія Пуляєва розповіла гостям про специфіку навчального закладу,  плани на майбутнє і, звичайно, проблеми, яких, на жаль, є чимало.

Побували Сергій Вікторович і Олександр Іванович у  навчальних кабінетах,  шкільній майстерні, спортивному залі, їдальні і були приємно вражені  побаченим. Водночас зазначили, що нашій школі, як і будь-якій іншій, вкрай потрібна матеріальна підтримка і неодноразова, а постійна, цілеспрямована. Слід зазначити, що С. Хоменко, О. Афанасьєв  говорили про це щиро, по-діловому.

Директор і весь колектив НВК дякують  Сергію Хоменку  і Олександру Афанасьєву  за приємну зустріч. Сподіваємося, що вона буде не останньою, бажає депутатам, які прагнуть працювати по-новому, сил та енергії на втілення  благородних задумів.

З повагою і вдячністю адміністрація НВК