Невикористані у минулому опалювальному сезоні субсидії повертатимуть до бюджету

фото РеваКабінет міністрів України затвердив порядок повернення до держбюджету невикористаних залишків коштів по субсидіях на відшкодування оплати послуг централізованого опалення та газу, енергопостачання для індивідуального опалення з урахуванням збереження частини коштів на рахунках домогосподарств. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Про це сповістив сайт “Україна комунальна”

«Йдеться про необхідність забезпечення порядку повернення до бюджету коштів зайво нарахованих субсидій через те, що були завищені державні соціальні нормативи споживання цих послуг», – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Він зазначив, що таке рішення приймається для виконання раніше прийнятої постанови Кабміну про зменшення державних нормативів споживання послуг ЖКГ.

У той же час, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко зазначив, що частину цих коштів все ж залишать на рахунках домогосподарств для використання на наступний опалювальний сезон.

«Субсидія під час опалювального сезону могла бути перерахована в зв’язку з кількістю людей, які проживають, в зв’язку з багатоповерховістю, з уточненнями. Тому нам дуже важливо, щоб комунальне підприємство спільно з управлінням соцзахисту остаточно підписували акт, щоб у нас не було при поверненні цих коштів непорозумінь з виконавцями», – додав Зубко.