Незабаром до школи. Міський голова зустрівся з директорами шкіл

Поки школярі насолоджуються літніми канікулами, дорослі вирішують проблеми, пов’язані з підготовкою шкіл до навчального року.

Саме з цього приводу за участі куратора освітньої сфери міста Володимира Сироватки та начальника відділу капітального будівництва Світлани Гончаренко сьогодні, 27 липня, відбулася  нарада у міськвиконкомі. Міський голова Володимир Коваленко акцентував увагу директорів на оформленні свідоцтва на шкільну землю і майно, без якого міська влада не має права виділяти кошти на ремонти освітніх закладів. Як з’ясувалося під час наради такі документи вже мають школи: Дніпрянська, Корсунська, №№3,7, гімназія та електротехнічний ліцей. Для інших закладів свідоцтва в процесі підготовки.

Щодо господарських справ, то весняні крадіжки чавунної шкільної огорожі примусили комунальників міста кинутися на допомогу адміністраціям шкіл. В школах старої частини міста вони вже встановили або завершують роботу з укріплення та на разі стоїть питання, як обнести огорожею гімназію та школи №№6,7,8,10.

Якщо говорити про дитячі садки, то зараз проводять ремонти систем, від яких залежить безперебійність опалення в таких закладах – «Журавлик», «Оленка», «Казка», «Теремок».

Окрім цього, директорів навчальних закладів поінформували про можливість залучення коштів для ремонтів та інших шкільних потреб від участі у грантових програмах. Навіть більше того, вже 2 серпня можна скористатися можливістю і поїхати на навчання до Херсона, щоб дізнатися, як писати грантові програми. Виконуючий директор регіонального відділення Асоціації міст України Лариса Олендовська охоче допоможе в цьому питанні, повідомив заступник міського голови Володимир Сироватка.

А поки що в рамках підготовки до 1 вересня міський голова звернувся до очільників шкіл із проханням провести розрахунки щодо споживання тепла під час опалювального сезону, визначитися із перевезенням школярів, переглянути меню в столових та готуватися до прийому комісії, яка почне перевіряти школи на відповідність з 15 серпня та буде працювати 4 дні.