Незабаром відкриття туристичного сезону на Херсонщині

Вчора, 17 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва відбулася розширена нарада з питань організації урочистостей, які відбудуться на Кам’янській Січі, з нагоди відкриття туристичного сезону.

Відкриття туристичного сезону незабаром

Як зауважив очільник області, такого заходу на Херсонщині ще не було.

«Ми маємо залучити всі наші організаційні здібності для того, щоб відкриття туристичного сезону на Херсонщині стало дійсно знаковою подією. До організації вже долучилися меценати, волонтери, військові, громадські організації різних напрямків, молодь, студентство та багато небайдужих наших колег. Тож цього разу ми чекаємо на велику кількість гостей в Бериславському районі у с. Республіканець», – наголосив Андрій Гордєєв.

На засідання, де були присутні представники структурних підрозділів ОДА, представники козацтва та громадськості опрацювали багато пропозицій та обговорили заходи, які відбудуться у рамках святкування.

Програма урочистостей з нагоди відкриття туристичного сезону практично затверджена, у якій планується змагання з кросфіту, шоу авіації, спортивні змагання «Козацький гарт», виступ кінного театру з Хортиці, презентація туристичних маршрутів Херсонщини, фестиваль «Кварта», концертні програми, фестиваль вуличної їжі, козацькі розваги та ще багато іншого.

Слідкуйте, будь ласка, за нашими анонсами в засобах масових інформацій.

Підкреслимо, що у херсонців буде можливість організовано доїхати на урочистий захід. Перевізники погодилися на максимально можливий дешевий проїзд – 60 грн в обидві сторони. Посадка буде відбуватися 30 квітня – 1 травня на площі Свободи біля облдержадміністрації з 07.00 по 09.00 годину.

Слід зазначити, що вже на Кам’янській Січі біля сцени, буде розташований намет організаторів, де можна буде звернутися з будь-якими запитанням. Також буде працювати намет червоного хреста.

Крім того, Департамент охорони здоров’я забезпечить необхідною кількістю машин екстреної медичної допомоги.

На Січі відбуватиметься роздрібна офіційна торгівля харчовими продуктами, де також можна буде придбати безалкогольні напої.