Незабутні осінні канікули учнів ЗОШ № 1

20151028144131

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. Після літніх канікул діти ще сповнені сил та енергії, але вони все-таки в очікуванні відпочинку, незабутніх пригод, мандрівок, неймовірних розваг, позитивних вражень.

Саме таке дозвілля і організували вчителі ЗОШ № 1 (директор Зуйко О.М.) для своїх вихованців.

28 жовтня учні 5-7 класів нашої школи  вирушили з екскурсією у м. Херсон. День був цікавим і насиченим.

Спочатку учні відвідали наукову бібліотеку ім.Олеся Гончара, де в інформаційно –ресурсному центрі  з учнями була проведена інтерактивна гра-вікторина «Додаткове питання»,присвячена англомовним країнам (Англії,США).За активну участь у грі кожен клас отримав у подарунок сумку-торбинку.

20151028102508

DSCN6092

Далі учні відвідали  Центрі екологічної інформації, де  учням у доступній та цікавій формі провели екологічний відеолекторій. Школярі поглибили свої знання щодо  використання природних ресурсів та дотримання екологічної безпеки.

2015102810582528 жовтня ми відзначаємо 71  річницю від дня  визволення України від фашистських загарбників. З цієї нагоди у книгозбірні відбулося відкриття фотовиставки «Діти війни». Також кожен мав можливість переглянути книжково-ілюстративну виставку «Перемога в серцях війни», де мовою документів та з погляду істориків висвітлювалася  хроніка визволення України.

Учні  вшанували  пам’ять загиблих, відвідавши   Меморіал Слави на набережній Дніпра.

Після цього в дітей була розважальна програма в Джамп парку в ТРЦ «Фабрика», де учні  взяли участь у творчих  майстер – класах, настрибалися досхочу, втомлені, але щасливі вирушили до Нової Каховки.

Цей день приніс не тільки  цікавий відпочинок,але й користь і задоволення.

Романович І.В., Ченкова І.В.
вчителі школи