Незабутній відпочинок на воді. У Новій Каховці урочисто відкрили новий комплекс “Заплава” (Фото)

Заплава. Яка асоціація виникає у вас, коли ви чуєте це слово? Джерельна прозора вода, безкрає синє небо і плеса блакиті на воді…Насолодитися усією цією неймовірною красою  можна завітавши, до нового комплексу відпочинку на воді у Новій Каховці, що має назву «Заплава». Його відкриття відбулося вчора, 27 липня, в яскравий сонячний літній день.  У  розпал туристичного сезону.

Комплекс «Заплава» розташований на мальовничому узбережжі Дніпра, у м-ні Основа. Тут  на вас чекає цілий спектр якісних послуг: басейн, міні- готель, мангал, альтанки, водні послуги, кафе тощо. І, звичайно ж, неймовірні пейзажі, від яких просто таки перехоплює дух!

Щиро і гостинно усіх присутніх тут зустрічали господарі закладу директори  місцевих ТОВ «Олеся» Валерій Сєров та ТОВ «Аудиторська компанія «Фінансові резерви» Павло Розломій.

На урочистості з нагоди відкриття нового туристично-рекреаційного об’єкту завітали численні гості, серед яких: міський голова Володимир Коваленко, очільники  населених пунктів міськради, депутати обласної та Новокаховської міської рад, керівники різноманітних організацій, підприємств, установ міста, представники будівельної галузі та інші.

«Давно хотілося, аби саме  цей відрізочок дніпровського узбережжя мав гарний і привабливий  вигляд. Спочатку була ідея, потім – ініціатива. Далі – принципові рішення, наполеглива робота проектантів, будівельників. А сьогодні всі ми бачимо плоди цієї  спільної праці, – наголосив у вітальному слові мер Володимир Коваленко. –   Відкриття нового комплексу дає можливість новокаховчанам і усім мешканцям області відчути, що на один якісний, привабливий об’єкт у регіоні стало більше. Тож тільки такими спільними  зусиллями, діями, відкриттями і  позитивними думками ми маємо жити!».

В свою чергу, звертаючись до гостей, Павло Розломій акцентував: «Можна довго говорити про цінність цього об’єкту, вартість його будівництва, як і про те,  скільки у нього вкладено праці, ресурсів, інвестицій. Проте все це тьмяніє перед головним – перед красою. Ця частина узбережжя Дніпра кардинально змінилася на наших очах. І це не може не тішити. У Новій Каховці я  мешкаю понад 30 років. І для мене немає більшого задоволення, аніж побачити, як  наше рідне місто стає красивішим, привабливішим, як у ньому з’являються нові, цікаві об’єкти, які дарують радість усім довкола. Дякую усім людям, які причетні до реалізації цього проекту за віру в нього, допомогу, підтримку. Спасибі людям, які переконані: про цінності  варто не  говорити, а  створювати їх. І якщо ми ведемо мову про розвиток туризму, то, найперше, треба засновувати нові об’єкти і прокладати нові маршрути. Тож зичу усім нам у цьому успіхів!».

Не зайвим буде відзначити: будівництво дозволило залучити інвестиції за межами міста, тож сміливо можна стверджувати, що це новий етап розвитку туризму на Херсонщині та додаткові бонуси до скарбнички іміджу Нової Каховки.

Саме на цьому акцентував увагу і депутат обласної ради Ігор Колихаєв, який також приїхав привіти новокаховчан з цією  радісною подією. «Хочеться, аби саме такі проекти – позитивні, конструктивні, креативні все частіше і частіше реалізовувалися у нашій області та всій  країні. Від такого просто хочеться жити, діяти, розвиватися і творити!», – наголосив він.  А в якості подарунку від очолюваного ним однойменного благодійного фонду Ігор Колихаєв вручив 100 подарункових сертифікатів  на відвідини комплексу «Заплава» для дітей пільгових категорій.

Урочисті фанфари, і ось вона  – кульмінаційна мить: розрізання червоної стрічки, вітання, оплески і  пам’ятні фото.

А далі – захоплююча екскурсія комплексом, прогулянки Дніпром на катері, творчі вітання від естрадного гурту “Перлина Таврії” (керівник заслужений працівник культури України Володимир Власенко).

Без сумнівів, робота   нового об’єкту розширить кордони відпочинку кожного мешканця міста і туриста. А його відвідини  подарують усім відпочивальникам  неймовірні емоції та позитивні враження.  Тож, шановні новокаховчани та гості міста, не гайте часу – переконайтеся у цьому, завітавши до   комплексу відпочинку  на воді «Заплава». А зараз до вашої уваги фоторепортаж з урочистого відкриття.