Незабутній випускний бал таврійської школи №5

24 червня у таврійському Будинку культури відбулося грандіозне свято – випускний вечір учнів 11 класу ЗОШ №5 (директор Віктор  Нестерович, класний керівник О. Кузьміна).

У дружньому колі зібралися учні, вчителі, батьки та запрошені гості: голова Таврійської міської ради Микола Різак, директор БК Зоя Штефан та інші.

Директор школи  Віктор Йосипович привітав випускників з успішним закінченням школи, здачею ЗНО та вручив атестати про повну загальну середню освіту. За успіхи в навчанні золотою медаллю була нагороджена Аліна Бучко. Від міського голови Нової Каховки медалістка також отримала грошову премію, яку їй під час свята вручив заступник мера Віктор Замковий.

Під час святкового концерту випускники подарували усім присутнім чудові емоції радості та водночас легкого смутку від прощання з рідною школою. На завершення свята за новою традицією випускники вийшли на міську площу перед Будинком культури та станцювали свій прощальний вальс.

Ми бажаємо випускникам успіхів у житті, творчої наснаги та підтримки близьких та родичів. Двері рідної школи завжди відкриті для вас!


Адміністрація ЗОШ №5