Незабутня мандрівка учнів Маслівської школи

9 червня вихованці пришкільного літнього табору “Веселка” відвідали біосферний заповідник Асканія-Нова.

– Діти отримали безліч позитивних емоцій, вражень від знайомства з тваринним і рослинним світом унікального природного дива України…
Екскурсійний пішохідний маршрут, який охоплював зоопарк і дендропарк,  виявився цікавим і пізнавальним. Так учні дізналися про історію створення заповідника та діяльність його засновника Ф.Е.Фальц-Фейна, – розповідає старший вихователь Г.  Завгородня.
 Екскурсійний маршрут був прокладений так, що  школярі у найкоротший час оглянули найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького Шляху, “Велику степову галявину ” з групою кримських сосен, мальовничий ставок з острівцем та лілеями на водяному дзеркалі.
В орнітосекції діти спостерігали за гордовитими фламінго та журавлями, вишуканими фазанами та павичами, гамірливими папугами, хижаками – степовим орлом та грифом… А у вольєрах секції парнокопитних учні побачили тварин зі всієї Європи і Азії, Південної та Північної Америки, Австралії.
Поїздка  до найбільшого заповідного степу України та Європи лишила незабутні враження  як у дорослих, так і в дітей. Дійсно,  не дарма заповідник вважають  одним із семи чудес України.