Незабутнє свято для випускників у Новокаховській дитячій школі мистецтв

24 травня   у Новокаховській дитячій  школі мистецтв  відзначили  свято випускників – 2018.

З давніх часів мистецтво займає важливе місце у житті людей. Воно супроводжує усі покоління впродовж віків. Люди вірять у його чарівну і навіть магічну силу.

Кращі зразки світової класики та сучасні музичні твори мали змогу почути усі, хто завітав на випускний вечір у Дитячу школу мистецтв, на якому 36 талановитих випускників (музичного, художнього та театрально-хореографічного відділення), отримали свідоцтва (4 випускника отримали довідки) про закінчення позашкільного навчального закладу – КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв».

Цей день – особливий, адже дорослих, красивих та щасливих випускників вже треба викладачам школи мистецтв відпускати. В такі моменти одразу згадуються вони першачками, що несміливо переступили поріг школи, та з цікавістю оглядали все навкруги. Згадується творча робота та хвилюючі успіхи з цими учнями, і ховають сльози викладачі, розуміючи, що плин часу не зупинити.

Такі випускні вечори  в школі мистецтв проводять щороку з відзначенням кращих учнів, які  отримують Грамоти за успішне навчання та творчі досягнення. За доброю традицією, по завершенню такої зустрічі, випускники дарують викладачам та всім присутнім в залі невеличкий концерт, на якому вже грають, танцюють та співають від щирого серця, не на оцінку, а на радість всім! Результати 6-8 років навчання на урочистостях демонстрували випускники: Богдан Гірний, Марія Пархомчук (бандура) викладач Воропай Н.І., Ямуна Коняшина (фортепіано) викладач Полякова Т.В., Олексій Кисловський (художнє читання) викладач Тюкалова О.Ю., Єлизавета Мельник (скрипка) викладач Ейсмонт О.В., Вероніка Стародубцева (фортепіано) викладач Тишкова Н.В, ансамбль танцю «Первоцвіт» керівник Ющенко М.А. Концерт провели чарівні ведучі театрального класу Дмитро Слушаєв та  Ксенія Ольховик (викладач Тюкалова О.Ю.).

Директор ДШМ Галина Ходос, звертаючись до випускників, запросила і далі приходити, ділитись своїми успіхами та не забувати рідну школу, де вони ближче і глибше познайомились з прекрасним світом мистецтва.

Вона подякувала випускникам та батькам за добру, плідну співпрацю, побажав щасливої життєвої дороги, успіхів у всіх добрих починаннях, міцного здоров’я та радості від життя.


 

Олександр Гребенюк, в.о. заступника директора з виховної роботи