Незабутнє свято. У школах Нової Каховки пролунав останній дзвоник

Традиційним святом останнього дзвоника завершають сьогодні  навчальний рік учні Нової Каховки. У всіх школах відбулись традиційні урочисті лінійки та святкові заходи. На одному з таких, у Дніпрянській школі, побував і кореспондент  «НК onlіne».

На шкільному подвір’ї зібралася уся дружня  родина  вчителів, учнів, батьків.

Привітати усіх  з довгоочікуваним та радісним святом завітали і гості: перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, голова Дніпрянської селищної ради Анатолій Білий, його заступник Алла Щербина, депутати міської ради  Сергій Хоменко, Тетяна Ракша, методист ММК  Наталя Будняк.

Зі словами привітання звернулися до школярів  керівник навчального закладу Лілія Миктенко та заступник директора з НВР Тетяна Іщенко, які з великою гордістю розповіли про перемоги, успіхи та досягнення колективу – як учнівського, так і педагогічного. І пишатись дніпрянцям дійсно є чим,  про що свідчили численні нагороди за високі досягнення в навчанні, а також у царині науки,  позашкільній діяльності, спорті, вручені під час урочистої лінійки.

«Коли я бачу таку кількість нагороджених дітей, розумію, що цей рік для вас пройшов дуже плідно та результативно. І зрозуміло, що за всіма цими нагородами велика праця дітей,  педагогів, підтримка батьків і належні умови, яка створює місцева влада – як міська, так і селищна, – наголосив Леонід Чурсинов. – Ми бачимо, що наші діти дуже талановиті, тож можемо бути певними: наше майбутнє у надійних руках. Бажаю дітворі вдалого відпочинку, подорожей, яскраво і корисно провести цікаві дні у пришкільних таборах. Особливі побажання  випускникам. Школа дала вам основу, ті знання, які необхідні для успіху у майбутньому дорослому житті. А далі – все залежить від вас. Тож зичу успіхів, схильної долі, а вашим батькам – терпіння і сил!».

Звертаючись до випускників, голова селищної ради Анатолій  Білий  побажав їм здійснення мрій, успішної самореалізації. Ну, а потім  рекомендував неодмінно повертатися до рідного селища, будувати успішну країну на своїй, рідній землі. Шкільній громаді Анатолій Андрійович зичив гарного відпочинку, а  педагогам  до того ж –  плідної підготовки до нового навчального року, в якому селищна рада буде максимально намагатися виконати обіцянку – продовжити заміну вікон на енергозберігаючі.

Багато було сказано теплих слів в адресу вчителів, які своєю щоденною працею навчили  своїх вихованців здобувати перемоги у шкільному житті, долати труднощі та перешкоди.  Не менше  вітань, а також мудрих настанов і порад  пролунало на адресу випускників та їхніх батьків.

«Ваші успіхи, дорогі випускники,   стануть найвищою винагородою вашим вчителям та батькам, які  всі ці роки дарували вам свої любов, добро, знання, – підкреслив Сергій Хоменко. –  Як колишній випускник Дніпрянської ЗОШ, зичу вам бути вірними власним поглядам, йти своїм шляхом і не зазіхати на чужий. І пам’ятайте: від ваших досягнень залежить життя багатьох людей і всієї держави. Мрії – це перший крок людини, яка  щось створює. Тож мрійте  і втілюйте мрії в життя!».

«Вітаю усю родину найкращої Дніпрянської школи зі святом останнього дзвоника. Найкращої, бо рідної, – наголосила у своєму виступі Наталя Будняк. – Сьогодні  мені пощастило особливо: я присутня тут у кості гостя, вчителя, мами випускниці. Бажаю всім нам мирного неба над головою, радості в очах, усмішок. А пташатам-випускникам зичу удачі, відповідальності і схильної долі. Зі святом!».

Радість та смуток переповнювали серця 16 цьогорічних випускників, для яких шкільний дзвоник пролунав востаннє. Традиційно, щирими словами,  зворушливим і яскравим  хореографічним номером привітали випускників наймолодші учні-першокласники. На згадку малята вручили їм  маленькі дзвіночки, які завжди кликатимуть їх до рідної школи.  Крім того,  учні отримали оригінальні і символічні «живі сувеніри» – маленькі кактуси, адже у житті і без колючок ніяк. Вчителі зичили, аби таких “колючих прикрощів” на шляху колишніх школярів було якнайменше.

Свої теплі слова і батьківські настанови давали 11-класникам їхні найдорожчі люди –  батьки.

А під завісу   свята – традиційний танок випускників, який цього річ видався не ліричним, а навпаки – життєствердним, після якого випускники разом зі своєю наставницею  Тетяною Богачук під бурхливі оплески пройшли «живим коридором».

Пролунав останній дзвоник.  Ще один навчальний рік позаду.  У Новій Каховці він завершився для 6 тисяч  571 учня. У когось попереду яскраві канікули, а для  268 цьогорічних випускників, 18 з яких претендують на медалі, після проходження останнього ЗНО 16 червня   починається шлях у доросле, самостійне життя. Тож зичимо усім школярам корисного та незабутнього відпочинку, вчителям – наснаги, а випускникам – вдалих вступних іспитів та успіхів на подальшому шляху!

Про те, як відбулися свята в інших навчальних закладах міста – читайте у наших наступних публікаціях.