“Нібулон” планує рейси по Чорному морю

Лідер аграрного сектору України компанія «Нібулон» оголошує про відкриття з травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.

Сьогодні судноплавна компанія «Нібулон» займається підготовкою до навігації 2018 року, повідомляє офіційний сайт компанії. Саме в ці дні пасажирський флот компанії, який складається вже з чотирьох суден на підводних крилах (два судна типу «Восход» пасажиромісткістю 77 чол. та два судна типу «Полісся» пасажиромісткістю 53 чол.), проходить планові ремонтні роботи на суднобудівно-судноремонтному заводі «Нібулон» та у підрядних організацій в Миколаєві та Києві. Проводиться модернізація двох останніх придбаних компанією суден: встановлення мультимедійних систем, систем відеоспостереження та сповіщення тощо.

У зв’язку з тим, що минулого сезону дуже багато людей запрошували нас відновити пасажирські перевезення до Одеси, Залізного Порту та Скадовська, сьогодні також розглядається питання придбання суден типу катамарана, щоб здійснювати пасажирські перевезення людей між містами Чорним морем.

Ще одна приємна інновація від судноплавної компанії «Нібулон»: у новому сезоні пасажирських перевезень планується створення системи продажу квитків через інтернет.