«НІБУЛОН» продовжить пасажирські перевезення по Дніпру

Про це було повідомлено сьогодні під час наради з питань функціонування водного транспорту, яка була проведена під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика.

«НІБУЛОН» підтвердив готовність продовжити пасажирські перевезення по Дніпру

На заході були присутні представники структурних підрозділів ОДА, ТОВ СП «Нібулон», Голопристанської, Олешківської та Скадовської райдержадміністрацій,  Херсонського та Голопристанського міськвиконкомів, Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби, Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Херсонського облуправління лісового та мисливського господарства.

Начальник управління транспорту та зв’язку ОДА Валерій Соценко нагадав присутнім, що у 2017 році ТОВ СП «Нібулон», за підтримки облдержадміністрації, було запущено та здійснювалися регулярні пасажирські перевезення суднами на підводних крилах «Нібулон-Експрес» за маршрутами: «Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань» і «Херсон – Кінбурнська коса».

«Листом від 07 лютого поточного року товариство повідомило облдержадміністрацію щодо готовності розпочати, починаючи з квітня 2018 року, регулярні водні пасажирські перевезення за маршрутом «Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань». Для продовження здійснення таких річкових перевезень вже сьогодні необхідно вжити заходів щодо безпечного та надійного швартування судів у м. Херсоні, Новій Каховці, Голій Пристані з відповідним оформленням необхідних документів», – наголосив Валерій Соценко.

Також на нараді обговорювали питання про безпечну експлуатацію причалів, що використовуються при здійсненні пасажирських перевезень водним транспортом.

Так, було зазначено, що на території області знаходиться значна кількість садівничих товариств, що розташовані на лівобережжі р. Дніпро та островах, дістатись куди можна лише за допомогою річкового транспорту.

Перевезення здійснюються пасажирськими теплоходами комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс». Для швартування пасажирських теплоходів використовуються причали, що були побудовані ще за радянських часів промисловими підприємствами. Всього, за інформацією Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, в наявності 67 таких причалів.

Взагалі на нараді обговорювали питання організації належного рівня причальної та берегової інфраструктури, що використовуються при здійсненні пасажирських перевезень водним транспортом.

Резюмуючи, Олександр Адамчик зауважив, що за результатами сьогоднішньої наради буде надано доручення, в якому будуть визначені спільно прийняті рішення зі строками та відповідальними за їх виконання.