“Нібулон” вибачається

Вчора, 9 липня, до редакції NK-Online.tv надійшла скарга від громадян, які хотіли скористатися послугами компанії “Нібулон” і відправитись в Херсон на судні “Експрес-2”, але не змогли цього зробити через те, що “ракета” просто не прибула на місце відправки.

Ми подали запит у компанію “Нібулон” для роз’яснень, адже відправка здійснювалась щоденно згідно з розкладом, який вже добре знали новокаховчани та мешканці навколишніх населених пунктів.

Сьогодні надійшла відповідь на наш запит щодо зміни часу відправлень пасажирського судна «Нібулон»:

“Доброго дня!У відповідь на Ваш лист від 09.07.2017р., пояснюємо що у зв’язку з профілактичними роботами, було змінено графік руху пасажирських суден, про що попередньо було повідомлено на нашому офіційному сайті (http://www.nibulon.com/news/ogoloshennya/zmini-u-rozkladi-reisiv-na-kinburn.html), та розвішані оголошення на причалах по місцю слідування пасажирського судна “НІБУЛОН “Експрес-2” у м.Н.Каховка та м.Херсон. Вибачте за тимчасові незручності. Слідкуйте за оновленнями на сайті ТОВ СП “НІБУЛОН”(http://www.nibulon.com/news/ogoloshennya.html).”

З 8 липня відбулися тимчасові зміни у розкладі рейсів за маршрутами м. Миколаїв – Кінбурнська коса  і м. Херсон – Кінбурнська коса :

Пн, Ср, Пт:

м. Нова Каховка 7:00 м. Херсон 8:10
м. Херсон 8:30 Кінбурнська коса 10:30
Кінбурнська коса 16:00 м.Херсон 18:00
м.Херсон 18:00 м. Нова Каховка 19:30

Вт, Чтв, Сб:

м.Миколаїв 9:00 Кінбурнська коса 10:30
Кінбурнська коса 16:00 м.Миколаїв 17:30

Вс:

м.Миколаїв 8:00 Кінбурнська коса 9:30
Кінбурнська коса 16:00 м.Миколаїв 17:30

Зверніть увагу! Такий розклад буде діяти тимчасово. Про графік рейсів з 15 липня ми повідомимо додатково. Слідкуйте   за  оновленнями  на  сайті  ТОВ  СП  “НІБУЛОН” (http://www.nibulon.com/news/ogoloshennya.html).