«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

 День Перемоги – не лише привід для святкових заходів, але і час згадати історичні події, вшанувати людей, які ціною власного життя відстояли кожну п’ядь рідної землі, подарували нащадкам мир і спокій, щасливе майбутнє.

5 травня  у ЗОШ №7 ( директор Л. Грішагіна) відбулася відкрита виховна година патріотичного виховання «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!».

Учні нашої школи зустрілись з людьми , які в роки війни були дітьми , але на собі відчули всі лихоліття війни. На зустріч з учнями прийшли Бірючинська Раїса Леонтьївна та Ларцев Микола Тихонович.

Микола Тихонович та Раїса Леонтьївна  розповідали про  знедолене дитинство дітей в роки війни, бажали, щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які їм довелося пережити. Щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки.

Учні з великим  хвилюванням слухали розповідь   та запитувли  гостей про ті далекі події  та ще раз впевнилися у тому, що потрібно поважати таких людей і пам’ятати про їхні подвиги. Кожен із них зрозумів, що  поділяє думку, втілену в словах:„ Ніхто не забутий, ніщо не забуто ”.