«NK Online» оголошує КОНКУРС!

191325555Наближаються одні з найулюбленіших та найдивовижніших  днів як для малечі, так і для дорослих – новорічні і Різдвяні свята. Час, коли ми підводимо підсумки року і розмірковуємо про плани та перспективи, коли радіємо і хочемо поділитися радістю з іншими, коли мріємо і сподіваємося на краще, коли даруємо тепло власної душі  і отримуємо його навзаєм.

Аби для вас, дорогі наші читачі,  святкові дні стали ще теплішими та радіснішими, аби кожен отримав унікальну нагоду  – подарувати частинку свого душевного тепла усім-усім жителям нашого міста, своїм рідним, близьким і дорогим серцю людям, видання «NK Online» оголошує КОНКУРС! Тож не гайте часу і проявіть свою фантазію,  оригінально та креативно привітавши мешканців Нової Каховки.

nk-onlaynЩо для цього потрібно? Все дуже просто.  Напишіть щире й тепле привітання (Word документ), додайте до нього свою світлину у форматі JPEG (можна колективне фото), на якій ми побачимо вас з друкованим номером газети «Нова Каховка» (будь-який випуск) АБО  зніміть  невеличке відео-привітання (не більше 5 хвилин, обов’язково завантажте його в YouTube) і надішліть на  нашу електронну адресу: nkonline@meta.ua або natalochka.yappy@gmail.com.

Вітання приймаються до 25 грудня включно. За попередніми результатами, будуть обрані 2 кращі роботи  у кожній з двох номінацій («Відео»  та  «Фото+Текст»).  Усі  чотири привітання,  які претендуватимуть на перемогу, будуть опубліковані на сайті 31 грудня. А  остаточних переможців оберете ви, шановні читачі, взявши участь у голосуванні на нашому сайті. Двох головних  переможців чекають призи!

Тож щиро запрошуємо долучитися і зробити чудовий подарунок собі, рідному місту та усім його мешканцям!

Вік учасників необмежений. З питаннями – звертайтеся до редакції сайту: пишіть на електронну пошту, у наших офіційних групах в  соціальних мережах (Facebook, Twitter, ВКонтакте) або телефонуйте за номером: 7-24-81.

ВАЖЛИВО! Надсилаючи роботи, ОБОВ’ЯЗКОВО робіть позначку в темі листа – «На конкурс» та вказуйте  своє ім’я, прізвище і номер телефону, аби ми могли з вами зв’язатися.

Про хід і підсумки конкурсу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за нашими публікаціями!