НКПЕТЛ: Впевнено крокуємо у майбутнє!

Від школи ФЗУ до ліцею – саме такий шлях пройшов за майже віковий термін свого існування один з найстаріших закладів професійно-технічної освіти Херсонщини –  Новокаховський професійний електротехнічний ліцей, під дахом якого здобули якісну професійну освіту більше 45 тисяч кваліфікованих робітників.

За багаторічний досвід роботи в ліцеї сформувався кваліфікований, працездатний, креативний педагогічний колектив однодумців, який очолює відмінник освіти України – Карпенкова Олександра Василівна. Саме їй, разом з колегами,вдалося докорінно змінити обличчя навчального закладу та вдихнути нове життя в процес навчання, створивши потужну базу для нових професій.

Проте ліцей не лише зберіг напрацьований потенціал, а й продовжує розвиватися, вдосконалюючи та модернізуючи навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих робітників, яких потребує сьогодення. Продовжуючи легендарні традиції, ліцей проводить підготовку кваліфікованих робітників за традиційними професіями для нашого навчального закладу: «Токар. Фрезерувальник» та «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Поряд з тим, аналізуючи сучасний ринок праці, наш навчальний заклад єдиний на Херсонщині створив навчально-матеріальну базу для підготовки робітників з професій – «Рихтувальник кузовів. Електрогазозварник» та «Електрогазозварник. Коваль ручного кування», також відкрито нову інтегровану професію «Продавець продовольчих товарів. Продавець не продовольчих товарів. Тістороб».

Разом з професією ліцеїсти отримують повну загальну середню освіту. Молоді, талановиті педагоги впроваджують новітні технології навчання в сучасних, добре обладнаних кабінетах. Для підготовки майбутніх професіоналів в ліцеї створено сучасну, потужну навчальну базу: навчальні кабінети спец. дисциплін  з підключенням до мережі Інтернет, майстерні, що мають обладнання та матеріали відповідно до сучасних виробничих технологій.

Наші учні та випускники мають змогу проходити практику та працевлаштовуватися на таких підприємствах, як: АТ «Бериславський машинобудівний завод»,  Херсонські магістральні мережі, ТОВ «Берислав – хлібзавод», «Новокаховський хлібозавод», ТОВ « Київська енергетична будівельна компанія», Каховське міжрайонне управління водного господарства, ТОВ «Тавіс», ТОВ «Танк»,  Новокаховські СТО, ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод», Новокаховська РЕС, ТОВ «Олеся» Туроператор «Феніст – Тур»,  Новокаховський міськвиконком, ТОВ «Ватсонс», ТОВ «Епіцентр», «Ельдорадо», «Фокстрот», Супермаркет «АТБ», мінімаркети інші промислові підприємства Нової Каховки та Херсонської області, як державної так і недержавної форми власності, приватні підприємства.

До речі, навчання в ліцеї безкоштовне. Учні отримують стипендію, а за активну участь у суспільному житті ліцею ще й  матеріальне заохочення.  Учні, які приїздять на навчання з інших населених пунктів, забезпечуються  добре оснащеними, затишними, відремонтованими кімнатами  у гуртожитку ліцею. За результатами двох останніх конкурсів серед ПТНЗ області гуртожиток ліцею впевнено посідає перше місце.

Тут створені умови не тільки для навчання майбутніх фахівців, а й для творчої самореалізації кожного. Працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, військово- спортивний козацький патріотичний загін «Сокіл».

Наш навчальний заклад має одну з найкращих серед навчальних закладів міста спортивну базу: футбольне поле, спортивний майданчик, зручну спортивну залу, залу боксу, смугу перешкод «Атака».

Учнівські команди ліцею під керівництвом викладача вищої категорії Дуденка Олександра Васильовича постійно посідають призові місця у Всеукраїнській спартакіаді учнів професійно – технічної освіти та у обласних змаганнях з баскетболу, волейболу, міні – футболу та тенісу.

Незважаючи на те, що за останній час професійно-технічна освіта пережила і продовжує відчувати на собі наслідки спроб реформування галузі та завдяки зусиллям і наполегливості колективу, ліцей не припиняє свою роботу та знаходить шляхи для подальшого розвитку.

Впевнено можна сказати: в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї готують професіоналів, що створюють майбутнє України.

Тож, шановні випускники, раді запросити вас на навчання на 2018-2019 н.р. за наступними спеціальностями:

На базі 11 класів:

  • Рихтувальник кузовів. Електрогазозварник;
  • Офіціант. Бармен;

На базі 9 класів:

  • Рихтувальник кузовів. Електрогазозварник;
  • Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів. Тістороб;
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • Електрогазозварник. Коваль ручного кування;
  • Токар. Фрезерувальник.

Чекаємо на вас за адресою: м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 28.

Телефони: директора (05549)7-21-62, заступника директора (05549)7-92-85.