НКТЕЛ – заклад освіти нового типу

nktel

2 листопада у рамках постійно діючого психолого-педагогічного консиліуму на базі Новокаховського техніко-економічного ліцею  вчителі працювали над проблемною темою «Адаптація учнів восьмих класів до нових умов навчання. Сучасні підходи до створення комфортного навчання»

Таким чином, соціально-психологічною службою закладу було проведено  засідання, спрямоване на  виявлення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів            8 класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації , вчителів, батьків та соціально-психологічної служби ліцею з метою успішного проходження процесу адаптації восьмикласників до нових умов навчання; знайти колективне рішення стосовно того,як враховувати індивідуальні особливості кожного учня, спрямувати свої зусилля на розвиток та формування умінь,навичок , що впливають на ефективне навчання.

Під час занять психолого-педагогічного консиліуму, було забезпечено сприятливу атмосферу для  спілкування. У деяких випадках після творчого повідомлення відбувались дискусії, диспути.

Запропонована  модель  є спробою якщо не подолання, то істотного пом’якшення психологічних наслідків даної проблеми, сприяння психолого-педагогічному супроводу процесу адаптації учнів 8 класів.