Нова Каховка футбольна: Анонс змагань на 5-8 листопада

yun0005105 листопада 2016 року о 14.00, у Новій  Каховці, на стадіоні «Енергія», відбудеться матч 17-го туру чемпіонату України серед команд II ліги з футболу між командами «Енергія» (м. Нова Каховка)- «Рух» (м. Винники, Львівської обл.).

Також 5 листопада в селищі Асканійське команда ветеранів 35+ “Новокаховець” буде виборювати Кубок імені Героя України Віри Найдьонової. Це право наша команда отримала 29 вересня, коли на домашньому полі в Центральній Основі виграла у команди “Віра” з Іванівки з рахунком 4:1. Голи в нашій команді забили Р.Ходос, І.Архіпов, С.Бакалов та А.Хоружев.

Побажаємо нашим ветеранам перемоги у фінальному матчі!

6 листопада о 15.00 на зеленому полі стадіону “Енергія” відбудеться фінальний матч 15-го Кубку газети “Новий день”, в якому зустрінуться команди “Дружба” з с.Новомиколаївка та СК “Чорнянка-Агросвіт”. Вхід вільний.

08 листопада 2016 року о 14.00, у Новій  Каховці, на стадіоні «Енергія», відбудеться матч 17-го туру чемпіонату України серед команд II ліги з футболу між командами «Енергія» (м. Нова Каховка)- «Нива» (м. Вінниця).

Приходьте на стадіон “Енергія” та підтримайте свою команду! Саме зараз Ваша підтримка дуже вагома для наших хлопців!