Нова Каховка готова розпочати пляжний сезон

В літню спеку новокаховчани та гості міста щороку рятуються на міському пляжі, де ніжаться в лагідних сонячних променях. Для тих, кому значні дози ультрафіолету як випробування, найкращим місцем відпочинку є  ослінчики під розлогими деревами в міських парках. В будь-якому разі, Нова Каховка – місто для якісного літнього дозвілля та відпочинку.

Щодня комунальні служби Нової Каховки турбуються про належне облаштування місць громадського відпочинку. Головну роботу з «генерального прибирання» проводить КП «Екосервіс». Директор підприємства Василь Нікулін розповів як саме наводять лад на центральному міському пляжі та в парковій частині Нової Каховки. Разом з міським головою Володимиром Коваленком вони оглянули паркову зону і особисто переконалися  у результатах роботи комунальників.

Передусім, в районі міського пляжу комунальники встановили кілька біотуалетів. Для комфортного відпочинку завезли на пляж 12 вантажівок свіжого піску, встановили нові навіси. У межах пляжної зони замінили водопровідні комунікації для подачі питної води. До того ж, вздовж берегової зони продовжать косити очерет. В цій справі допомогу надасть Новокаховський рибоводний завод частикових риб (директор Ігор Дикуха). Забезпечили і різноманіття видів відпочинку – облаштували майданчики для тенісу та волейболу.

Особлива увага приділяється і якості води. Один раз на два тижні інспектори Держпродспоживслужби міста беруть зразки води в Дніпрі та у фонтанчиках для пиття на предмет мікробіологічного і хімічного аналізу. Поки що приводів для занепокоєння немає, всі показники знаходяться у межах норми.

Протягом усього літа безпеку пляжним відпочивальникам забезпечать рятувальники та медичні працівники. Василь Нікулін нагадав, що минулого року в медпункті було зафіксовано близько 20 звернень з приводу травмувань та порізів. Медичної допомоги переважно потребували діти.

Вже встановлені засоби безпеки на воді: глибина, відгороджена буйками, відповідає стандартам і становить 170 см. Надокучливих та буйних відпочивальників до тями приводитиме КП «Муніципальна охорона» (керівник Антон Чурсинов). Підприємство забезпечуватиме громадський порядок – організує постійне чергування своїх працівників.

«У парку здійснено покіс трави, забезпечено під’їзд для карет швидкої допомоги», – продовжує директор «Екосервісу». Відповідні роботи провели і на дитячому майданчику у парку імені Степана Фалдзинського.

Тут, як і на пляжі, встановили біотуалет. 31 травня по обіді вже  оновили більшу частину майданчика: пофарбували лави, видалили сухостої, оновили казковий будиночок та улюбленця мешканців – слоненя, а з ним – розміщених на дитячому майданчику казкових героїв. Крім того, поклали нове асфальтне покриття. А також підрізали кущі на території майданчика і вздовж нього. І все це для забезпечення кращого дозвілля наших маленьких бешкетників.

Джерело: radionk.com.ua