Нова Каховка готується до Міжнародного інвестиційного форуму

tavriyski_gorizonty150

Згідно  розпорядження голови обласної державної адміністрації розпочалася робота з підготовки щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбудеться 25 вересня  2015 року у місті Нова Каховка.

Як йдеться в повідомленні прес-служби Херсонської ОДА, на сьогодні затверджено план підготовки до Форуму. Згідно з планом, 16 липня відбудеться перше засідання організаційного комітету.

До організаційного комітету Форуму, окрім представників вищих навчальних закладів Херсонщини та президента Херсонської торгової-промислової палати, увійшли також керівники деяких структурних підрозділів облдержадміністрації.

За організацію заходу відповідальний Департамент зовнішньо економічної діяльності,туризму та курортів облдержадміністрації.

«Кожен керівник профільного департаменту чи управління  має ділові напрацювання, зв’язки та контакти з представниками бізнесу та інвесторами, які працюють у відповідній сфері. Саме тому керівники структурних підрозділів надають до нашого департаменту пропозиції,  кого саме необхідно запросити на Форум для презентації інвестиційних проектів,  – зазначив директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації Сергій Павлов. – Наше головне завдання – активізація інвестиційного співробітництва області з іноземними та вітчизняними партнерами» .

Наразі сформований попередній список учасників, який кожен день доопрацьовується та доповнюється. Серед учасників за групами:

“Потенційні іноземні інвестори” – 110 установ;
“Підприємства України та Херсонщини” – 120 установ;
“Представники дипломатичних установ” – 57;
“Регіони – партнери області”- 20 осіб (Італія, Грузія, Китай, Білорусь, Туреччина, Болгарія).

До участі у Форумі у якості учасників ділових секцій і потенційних інвесторів, запрошено членів «Ради з питань інвестиційної   та зовнішньоекономічної діяльності  при обласній державній адміністрації”. До складу Ради входять представники найбільших підприємств Херсонщини.