Нова Каховка і Дрогобич підписали Угоду про побратимство та співпрацю

28 вересня відбулася урочиста подія – підписання Угоди про побратимство та співпрацю між Новою Каховкою та Дрогобичем – другим містом по населенню та значимості у Львівській області.

 

На цю урочисту подію у велику залу міського Палацу культури зібралися представники громадськості, трудових колективів та установ Нової Каховки. В залі також були присутня делегація з міста Дрогобича на чолі з мером міста Тарасом Ярославовичем Кучмою.

Також на підписанні угоди були присутні мер міста Каховка Андрій Дяченко та мер міста Трускавець Андрій Кульчинський.

Перед процедурою підписання угоди до присутніх в залі звернувся міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Він сказав, що вважає за необхідне не чекати, поки хтось і звідкілясь прийде до нас і наведе лад і дасть спокій нашій землі, а самим робити рішучі крокі, щоб наблизити ці лад і спокій. Однією з ниток, що повинні зшивати докупи всі частини України, є народна дипломатія. І приклад цього він побачив у наших сусідів в Каховці, яка встановила такі стосунки з містом Трускавець. Тому й вирішив звернутися до мера Дрогобича Тараса Кучми з пропозицією про укладання побратимських стосунків між нашими містами і нашими людьми. У нас вже є міста – побратими у Франції та Грузії. Тепер буде і в Україні.

З свого боку міський голова Дрогобича Тарас Кучма відмітив, що у його міста є місто-побратим в США, три міста в Польщі, одне в Словаччині. А ось про Україну – якось і забули… Але цю помилку сьогодні виправимо. Разом ми зможемо відстояти нашу незалежність, довести всім у світі, що Україна може жити як єдина незалежна унітарна держава. Бо у всіх в нас єдина ціль – мир нашому народу і створення гідних умов для життя всіх наших людей. Без різниці, де вони живуть на Заході, чи на Півдні.

А потім відбулася процедура підписання Угоди, після якої майстри мистецтва Нової Каховки дали великий святковий концерт.