Нова Каховка – «Лідер позашкілля Херсонщини»

Саме таку назву назву має щорічна обласна акція серед педагогів позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. Започаткована вона лише цього року. І радує той факт, що вже від самих витоків новокаховчани серед лідерів та переможців. Всього на Херсонщині було визначено 9 переможців, троє з яких – наші талановиті земляки.

Так, володарями кубків та дипломів   «Лідер позашкілля Херсонщини» стали: керівник Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю сучасної хореографії «Божья коровка»  ЗОШ № 10 Ольга В’юнова, керівник Зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» Будинку дитячої творчості Ольга Ганжа і керівник вокально-хорового колективу «Жайвір» Державного професійно-технічного навчального закладу «Новокаховське  вище професійне училище» Тетяна Морозовська.ДДТ

Дві перші нагороди – двом талановитим і чарівним Ольгам вручив особисто директор Херсонського державного Будинку художньої творчості Валерій Висовень   12 березня, під час святкування ювілею колективу «Божья коровка».

-Для нас це була повна несподіванка, – ділиться враженнями Ольга Ганжа. – Нічого подібного за сценарієм передбачено не було. І от нас нагороджують.  Приємно, коли твоя робота оцінена належним чином. Адже завдяки нашим колективам – «Усмішка» та «Божья коровка» –  про Нову Каховку, як про творчу перлину Херсонщини, знають у Києві, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Скадовську та ще у багатьох-багатьох куточках нашої країни і навіть за її межами. До того ж наші колективи поєднує багаторічна творча дружба. Наприклад, не секрет, що «Божья коровка» ставить чудові хореографічні вистави, а постановки театралів «Посмішки» завжди  прикрашають хореографічні номери.

Усі ми працюємо задля розквіту рідного міста, вдосконалення себе і всього, що нас оточує. А тому – завжди у творчих пошуках. А дана нагорода – черговий стимул прагнути до нових висот. Ще вищих.IMG_9904