Нова Каховка – лідер з оформлення субсидій на Херсонщині

субсидіїПитання призначення субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг сьогодні є пріоритетним напрямом роботи всіх соціальних служб міста. Колектив Новокаховського міського управління праці та соціального захисту населення, незважаючи на багаторазове збільшення навантаження на кожного працівника, успішно справляється с покладеними на нього завданнями.
Згідно аналізу стану справ в області з питань призначення субсидій, що міститься в розпорядженні голови Херсонської обласної державної адміністрації від 25.11.2015р. №624 відмічено, що найвищі показники призначення субсидій забезпечено Новокаховською міською радою.
Станом на 25.11.2015 року починаючи з травня субсидії призначено 7332 сім’ям (у минулому році – 2665).
Новокаховським управлінням праці та соціального захисту населення проведено повністю перерахунок субсидій на опалювальний період. Всі повідомлення про призначення роздруковані. Виділені додатково спеціалісти управління, які видають повідомлення, які потім розносять по домівках працівники територіального центру. Інспектором відділу грошових виплат і компенсацій видаються повідомлення безпосередньо у сільській та селищній радах, у відділі  м. Таврійськ.
Днями до Новокаховського міськвиконкому надійшов незвичний документ з Урядової гарячої лінії 0-800-507-309. В ньому міститься звернення громадянки І.Л.Мовчанюк щодо «висловлення подяки працівникам УПСЗН Новокаховської міської ради… за високий професіоналізм, ввічливе ставлення до людей та належним чином здійснене оформлення субсидії заявниці»

І наостанок. Чутками земля повниться… Одна з них це те, що після оформлення субсидії ти не зможеш продати свою квартиру, бо її забере держава за субсидію…
Субсидія — це адресна допомога держави сім’ї з оплати житлово-комунальних послуг. Це гроші з державного бюджету, використання яких не вплине на право власності на житло. Навіть при його продажі зараз, або через 10 років. Тож в УПСЗН чекають на тих, хто ще розмірковує і не оформив субсидію. Поспішайте…