Нова Каховка – місто нашої любові!

28 лютого новокаховчани відсвяткували 66-ту річницю з дня заснування Нової Каховки. До Палацу культури на урочистості  прийшли першобудівники, старожили, представники трудових колективів, адміністрація і депутати міської ради, гості.

На другому поверсі фойе Палацу були представлені одразу три виставки – з фондів музею історії міста «Нова Каховка – миттєвості життя», роботи учнів дитячої школи мистецтв «Рідне місто у творчості дітей», і фотозамальовки з національного Нижньодніпровського парку «Чаруюча краса нижнього Дніпра».

Розглядаючи фотографії, кожний відкривав для себе нові миттєвості будови Каховської ГЕС і молодої Нової Каховки. Цікаво, що саме ця назва міста одразу закріпилася між тими, хто приїхав на спорудження ГЕС в 1950-51р.р., і саме вона наказом Президії Верховної Ради України набула офіційного статусу 28 лютого 1952 року.

З днем народження міста усіх присутніх і громаду привітав міський голова Володимир Коваленко. У своїй промові він зауважив на розірваній нитці, що не може зв’язати покоління першобудівників, які побудували для нащадків таке чудове місто, і нинішніми молодими мешканцями, які відрізняються від них душевною холодністю. Та попри все першобудівникам – велика пошана і повага. Тільки троє з них змогли прийти на урочистості.

З рук міського голови вони отримали подарунки від Благодійного фонду «Нова Каховка».

Також після привітань голови ради ветеранів Дмитра Папуші, їм вручили презенти  від фонду Ігоря Колихаєва.

Під час концерту одна з ведучих зачитала привітальну телеграму, що надійшла з грузинського міста-побратима Нової Каховки Ланчхуті. З побажаннями добра, миру, злагоди і процвітання представники влади цього теплого й привітного міста вітали усіх новокаховчан.

Тож рости на щастя людям, Нова Каховка! Надихай на працю, об’єднуй закохані серця! А наостанок концерту першобудівників вокально-хореографічною композицією «Планета дитинства» привітали маленькі новокаховчани, онуки і правнуки тих, хто збудував для них справжню перлину таврійського степу – Нову Каховку!