Нова Каховка на міжнародному інвест-форумі презентувала проект комплексного парку відпочинку

Як ми вже повідомляли, 21-22 вересня міжнародний інцест-форум «Таврійські горизонти» пройшов у Києві. Форум відвідали делегації з 25 країн світу, вище керівництво країни, представники міжнародних організацій, які працюють на Херсонщині.

Нову Каховку на форумі представляли заступник міського голови Володимир Сироватка та директор КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк.

Херсонщина стає все більш цікавою для іноземних інвесторів, які, не дивлячись на наближеність регіону до окупованого півострова, вкладають інвестиції в нові проекти.

Зокрема проект Новокаховської міської ради, щодо створення парку відпочинку з «Центром олімпійських видів спорту Н2О», готелем, аквапарком та парком розваг, який було презентовано на панельній дискусії «Креативна економіка та урбаністика», викликав зацікавленість та підтримку у присутніх. Під час виступу Вячеслав Костенюк закликав учасників форуму стати партнерами міста у реалізації проекту.

Нагадаємо, що проект передбачає створення довгоочікуваного спортивного комплексу з критим та відкритим басейнами, а також сучасною інфраструктурою для навчання та проведення національних та міжнародних змагань за основними видами спорту, а також готель та аквапарк.