Нова Каховка підписала угоду про співпрацю з Національним парком “Нижньодніпровський”

Сьогодні, 14 вересня, мер Нової Каховки Володимир Коваленко підписав угоду про співпрацю  та спільну діяльність у сфері розвитку туристично-рекреаційної  діяльності з керівництвом Національного природного парку «Нижньодніпровський».

Свідками цієї непересічної події стали представники влади, громадськості, депутати, працівники НПП «Нижньодніпровський» та місцеві ЗМІ.

«Підписання даного документу відбувається з однією метою – аби з повною силою, наснагою приступити до реалізації спільних проектів», – наголосив мер В. Коваленко.

Одним з таких, зокрема про який йшла мова і під час підписання та обговорення документу, –  розвиток туристичного потенціалу острова Козацький. Директор парку «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая  підкреслив: «Кращим партнером для розвитку туристично-рекреаційної діяльності сьогодні є місцеві громади та їхнє керівництво.  Підпис угоди – лише  перша сходинка на шляху подальшої співпраці. І  якщо вона буде плідною та ефективною, вже наступного, 2018-го року,    наші місцеві жителі –  Нової Каховки,  Бериславського району, довколишніх населених пунктів,  – зможуть відвідувати  чудову зелену зону:  острів Козацький, який має усі шанси стати привабливим і цікавим   туристичним об’єктом, що  принесе користь людям і стане ще однією   перлиною нашого краю. Минулого року  парк «Нижньодніпровський» вже створив кілька успішних  маршрутів – на території  Голопристанського району та  Бериславського (база зеленого туризму «Козак»). Тож маємо надію: скоро до переліку найцікавіших туристичних об’єктів  Херсонщини, а згодом – і України, потрапить і острів Козацький».

Деталі про підписання угоди читайте у свіжому випуску газети «Нова Каховка».