За вихідні до поліції Нової Каховки надійшло 52 звернення

За вихідні дні, що минули, до чергової частини Новокаховського міського відділу національної поліції України надійшло 52 заяви від мешканців міста на інших населених пунктів Новокаховської міської ради.

За ці дні було зареєстровано 1 вбивство на побутовому грунті. В  одному з будинків у Центральній Основві спільно розпиваючи спиртні напої, чоловіки щось не поділили і один вдарив іншого ножем. Після цього він викликав  швидку допомогу. Але чоловік від отриманої тарвми помер на місці, до приїзду швидкої.

Також надійшли заяви про 21 випадок майнових злочинів (крадіжок, шахрайства), 2 випадки грабежів. Серед них виділяються два випадки телефонного шахрайтсва, коли шахраї, видаючи себе за співрпобітників служби охорони Ощадбанку, намагалися (в одному разі успішно) заволодіти номерами та паролями банківських карток. У однієї  з мешканок Дніпрян з картки так зняли більше 4 тис. грн. Інша виявилася більш обережною, і про спробу шахраїв повідомила у поліцію.

За вихідні було зареєстровано 7 заяв від городян щодо нанесення тілесних ушкоджень під час міжособистісних  „розбірок” як у сімейному колі, так і в  громадських місцях, де деякі неміряно „культурно вживають”  спиртні напої та потім починають з’ясовувати між собою стосунки.

4 заяви стосувалися порушення правил співмешкання в частині гучного слухання музики. Як правило,  від цього страждають мешканці майже всього під’їзду.

За два дні в місті без явних ознак насильницької смерті померло 9 осіб різного віку.