Нова Каховка приєдналася до акції «Україна – це Я»

Сьогодні ввечері, рівно о 18:30 у десятках українських міст на центральних площах запалили тисячі свічок, викладених у формі державного Гербу. Нова Каховка підтримала акцію і неймовірної краси герб засяяв перед Палацом культури у вказаний час. Це було просто неймовірне видовище.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Здавалося, що серця всіх присутніх на площі билися в один такт. На що, власне й була спрямована акція: єднання українців та підтримка наших захисників. Також, як відзначають організатори, метою даної акції є демонстрація єдності українського народу, консолідація суспільства довкола ідеї захисту своєї Батьківщини. У багатьох на руках були жовті пов’язки, як в українських воїнів АТО, з надписом «Україна – це Я».

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 «Цей вечір увійде в історію Нової Каховки і всієї України як об’єднуюче дійство, яке на весь світ має показати нас як єдину й неподільну націю, – відзначив, звертаючись до всіх присутніх на центральній площі міський голова Володимир Коваленко. – В нашому місті активно працюють сотні волонтерів. Вони роблять надзвичайно важливу справу і не чекають за це подяки. Всіх їх об’єднує одна мета –допомога тим, хто стоїть на захисті цілісності нашої країни. Нехай наша духовна сила єдності піде далеко за межі України, аби ні в кого не виникало бодай найменшого бажання посягати на цілісність нашої рідної Батьківщини!». Далі мер закликав усіх вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Після запалення свічок усі разом, тримаючи руку на серці, заспівали гімн України. Кульмінацією дійства стало колективне складання обітниці єдності на захист України: «Я – творець свого майбутнього, син (донька) української землі. Плоть від плоті свого роду. Заради процвітання та щастя боронитиму Україну як себе! Україна – це Я!».

Під час заходу проводився збір теплих речей. Громадський актив міста, волонтери, працівники комунальних закладів та усі небайдужі новокаховчани принесли теплі речі, продукти та кошти. На ватманах мешканці писали свої найщиріші та дуже зворушливі побажання нашим військовим. Все це найближчим часом буде передано в зону проведення АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наталія Левченко