Нова Каховка розробила стратегією розвитку міста

31 січня робоча група з розробки стратегічного плану розвитку м. Нової Каховки, що на Херсонщині, затвердила в цілому проект стратегії розвитку міста та надала змогу усім, хто готовий висловити пропозиції зробити це найближчим часом. З особливою ретельністю обговорювали проекти, які наразі подаються до плану реалізації стратегії.
– Наш документ має бути виконуваним, – наголосила Тетяна Малій, начальник відділу економіки Новокаховської міської ради. – Тому ми не тільки збираємо пропозиції, а й проведемо рейтингування проектів та визначимо послідовність їх виконання, залежно від того, наскільки високо жителі міста оцінюватимуть необхідність їх реалізації.
Проект стратегії розміщено на сайті міської ради та в ЗМІ, розіслано кожному члену робочої групи та усім депутатам міської ради.
– Тільки найширше обговорення може бути запорукою того, що ми досягнемо успіху в процесі її реалізації, – відзначив Володимир Сироватко, заступник Новокаховського міського голови. – Ми беремо участь у навчанні зі стратегічного планування, яке в рамках проекту “ПУЛЬС” проводить Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування і постійно відчуваємо увагу з боку Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, консультуємося з експертами АМУ і переконані, що наші фахівці набувають достатньої кваліфікації, щоб надалі супроводжувати процес виконання стратегічного плану.

Джерело: сторінка у фейсбуці “Децентралізаційного марафону” Асоціації міст України