Нова Каховка відзначає 65-й день міста (ФОТО)

Сьогодні, 23 вересня, молоде місто на Дніпрі – Нова Каховка – святкує День міста. Від самого ранку  на центральній площі велелюдно й шумно. Яскравою урочистою ходою сюди прийшли школярі, духовий оркестр, хореографічні колективи, творчі колективи сільських клубних закладів,  містяни.

А на  сцені тим часом  розпочався святковий концерт. Усіх присутніх на  площі  привітав міський голова Володимир Коваленко. “Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою, – сказав він. –  Неповторна Нова Каховка — як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою. Знаю, що усі здобутки громади були б неможливими без вас — щирих, гостинних, щедрих і талановитих. Дякую всім небайдужим городянам за самовіддану працю й тепло сердець. Нехай це свято зробить нас толерантнішими,  добрішими й милосерднішими один до одного”.

Продовжилися урочистості з нагоди  відзначення 65-го Дня міста   яскравим фестивалем танцю  “NK-Dance”.  Також  охочі могли переглянути експозиції гостинного “Таврійського подвір’я”. Про все це ви зможете дізнатися з наших наступних  публікацій. Попереду – найцікавіше.

Програму заходів можна переглянути за посиланням.