“Нова Каховка” тримає марку!

Напередодні Дня журналіста, який відзначається 6 червня, в Херсоні вітали представників обласних ЗМІ з професійним святом і нагородили переможців щорічного творчого конкурсу, який організовує Херсонська обласна організація Національної спілки журналістів України.

Якщо сказати мовою професіоналів, то серед нагороджених – газетярі і телевізійники. Також відзначені кореспонденти радіо і інтернет-ресурсів.

Привітати представників мас-медіа прийшли поважні гості – голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, його перший заступник Дмитро Бутрій, очільниця управління інформаційної політики Ольга Совенко.

Андрій Гордєєв привітав журналістів з прийдешнім професійним святом

Після привітального слова голови обласної організації НСЖУ Валерія Долини розпочалося нагородження учасників творчого конкурсу.

Дуже приємною новиною став той факт, що творчий колектив міської газети «Нова Каховка» – в.о. редактора Тамара Путілова, кореспонденти Наталія Левченко і Лариса Новохижна стали номінантами конкурсу.

І хоч хвалитися не скромно, однак творчий колектив редакції має здобутки на професійній ниві, а минулого року, беручи участь у обласному конкурсі, отримав перше місце. І хоча зараз повторити це досягнення не вдалося, тим не менше запасу для творчої праці менше не стає.

А стосовно змін, які зараз відбуваються майже у всіх сферах державного устрою, Валерій Долина зауважив на процесі реформування ЗМІ, що триває зараз в Україні. Мова йде про роздержавлення державних і комунальних видань і телерадіокомпаній. В Херсонській області з 22 районних газет тільки 8 завершили процес роздержавлення і тепер працюють як самостійні видання.