Нова Каховка відзначає День Перемоги (Фото)

Сьогодні зранку, 9 травня, в Новій Каховці з нагоди 73-ї річниці з Дня Перемоги радянських військ над нацистською Німеччиною відбулися святкові урочистості. І розпочалися вони традиційною ходою Дніпровським проспектом.

В колонні до центральної площі прямували ветерани війни та учасники трудового фронту, керівництво Нової Каховки, учнівська і студентська молодь, спортсмени, колективи організацій, установ міста та його мешканці. Школярі, що вишукувалися вздовж  тротуарів центрального проспекту підбігали до ветеранів і військових, які брали участь в бойових діях на території інших країн,  вітали їх і дарували квіти й свої щирі посмішки.

На площі біля трибуни відбулося театралізоване дійство: творчі і студентські колективи вітали усіх, хто прийшов сюди, щоб порадіти з нагоди свята. До присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко, якій нагадав про високу ціну тієї перемоги: загальна кількість людей, які загинули під час Другої світової – 65 млн. осіб, з них 8 млн. – українці.  На даний час у Новій Каховці з 15 тисяч ветеранів, які  були на обліку в УПСЗН,  серед нас лише 61. Шестеро з них здатні вийти за межі своєї квартири, для решти подвигом є шлях від ліжка до кухні. «Давайте своїми діями, думками вчинками і совістю дамо їм впевненість в тому, що вони не дарма прожили своє життя саме так. І вкотре  подякуємо за відбудовану країну, за право на навчання та просто на життя», – звернувся до громади мер.

Після урочистостей на головній площі  присутні містяни та гості вшанували пам’ять синів та дочок нашого народу під час мітингу у парку Слави. Про це – читайте у наших наступних публікаціях. А зараз до вашої уваги фоторепортаж, який підготував кореспондент NK-online.tv.