Нова Каховка відзначила День Державного Прапора України (Фоторепортаж)

IMG_2285Свято Прапора об’єднало багатьох новокаховчан, які зібралися сьогодні,  23 серпня вшанувати державний символ біля пам’ятника Тарасові Шевченку. На  урочистості міська влада запросила батьків воїнів-новокаховчан, які  віддали своє життя за честь та незалежність держави. В черговий раз представники міського самоврядування та громади висловили щирі слова вдячності та поваги присутнім батькам загиблих в зоні АТО воїнів Віктора Кисловського Галеті Катерині Петрівні та Анатолію Олександровичу, Романа Гавриленка – Любові Семенівні та Миколі Григоровичу. IMG_2254Для багатьох героїв нині Прапор став важливішим за  життя. Пам’ять загиблих земляків – Сергія Підгорного, Віктора Галети, Дениса Перепелиці, Олега Гребінського та Романа Гавриленка присутні вшанували хвилиною мовчання.

Почесне право підняти Державний Прапор надали міському голові Володимиру Коваленку  та Надії Попенко, доньці учасника бойових дій в зоні АТО Ліліяна Попенка.  Коли жовто-блакитний стяг замайорів у  бездонному яскравому небі, присутні  виконали державний Гімн України.

-На сьогоднішнє свято нас покликали душа, совість, бажання віддати належну данину поваги і шани нашим державним символам, – зазначив у вітальному слові Володимир Коваленко. –  Наша мова – душа. Наші гімн і герб – наміри і надії на майбутнє. Наш прапор – обличчя нації, її генетичний код. У його барвах зібрана тисячолітня історія, славетні подвиги і звершення наших пращурів. У ньому – козацька вольниця, дух, сила, міць, наші степи і моря, а ще – працьовитий і вільний народ. Сьогодні прапор має першорядне значення в житті кожного. За нього нині ллється кров наших земляків-побратимів. Ми не маємо права цього забувати, як і не знати цінності державного  атрибута. Не розуміючи цих простих істин, не зможемо впевнено дивитися у майбуття.

Невід’ємною традицією відзначення Дня прапора у Новій Каховці є вручення паспортів юним новокаховчанам. 16-річні  мешканці міста отримують документ, який засвідчує особистість  і належність до громадянства  держави. Під оплески присутніх головний мер та головний спеціаліст Новокаховського міського сектору Управління ДМС  Віта Мінько вручили документи шістьом новим повноцінним громадянам України. Вітаємо з цією важливою подією Ігоря Польового, Карину Вознюк, Дар’ю Денисенко, Олена Камєнєву,  Катерину Костіну та Анастасію Дзюбенко. На згадку про цю  подію юні новокаховчани отримали  від міського голови пам’ятні сувеніри з вітальним надписом.

На знак  вшанування пам’яті тих, хто не шкодуючи життя, боровся за справедливість, волю та незалежність своєї  Батьківщини наприкінці заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. До вашої уваги фоторепортаж зі святкування.

IMG_2265 IMG_2295 IMG_2315 IMG_2260 IMG_2366 IMG_2395 IMG_2417 IMG_2432 IMG_2442 IMG_2452 IMG_2477 IMG_2493 IMG_2505 IMG_2517 IMG_2519 IMG_2543