Нова Каховка волейбольна. У місті підвели підсумки турніру на кубок міського голови (Фото)

Як вже інформувало наше видання, 3-4 серпня у Новій Каховці відбулося грандіозне свято волейболу – кубок міського голови серед спортсменів-ветеранів.

Нагадаємо, за головний трофей на майданчиках стадіону «Енергія» та спорткомплексу «Будівельник» змагалися п’ять чоловічих та п’ять жіночих команд з Дніпра, Кам’янського, Першотравенська (Дніпропетровська область), Херсона, Каланчака, Синельникова (Дніпропетровська область) та Нової Каховки.

Варто відзначити: за підсумками двох насичених ігрових днів обидві новокаховські команди впевнено  посідали свої  позиції у трійці лідерів в турнірній таблиці.

А тепер до результатів.Серед жіночих команд місця розподілились наступним чином: 1 місце –  збірна Кам’янське-1 (міський водоканал), 2-е – Синельникове, 3-є – Нова Каховка.

Серед чоловіків  «бронзу» вибороли гравці Першотравенська, «срібло» – спортсмени Кам’янського, а володарями головного трофею – кубка міського голови стали волейболісти з Нової Каховки.

Кращими гравцями турніру стали Юрій Білоус (Першотравенськ), Олег Кувакім (Нова Каховка), Сергій Фролов (Кам’янське). А в жіночих командах  – Катерина Усаніна (Нова Каховка), Анна Середа (Кам’янське-1) та Людмила Тонконог (Синельникове).

На урочистій церемонії закриття змагань  учасників екали гарячі вітання міського голови Володимира Коваленка, начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран і, звичайно ж, грамоти, кубки та подарунки.

Турнір видався напрочуд вдалим, цікавим, насиченим та емоційним. Слова вдячності на адресу організаторів та керівництва міста лунали і від учасників, і від їхніх наставників. Тож, цілком ймовірно, що  у Новій Каховці з’явиться ще один  яскравий  турнір, а отже –  однією гарною спортивною  традицією буде  більше.