Нова Каховка збирає благодійну допомогу для жителів Авдіївки

НК online продовжує інформувати читачів стосовно загострення ситуації в Авдіївці.

За повідомленням начальника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна,  паніка в місті відсутня. Робота всіх служб чітко координується. Допомога надається вчасно. «Ситуація в місті вкрай важка, але повністю контрольована, – наголосив він. –  Сьогодні під час обстрілів з нами був Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр спілкувався з мешканцями Авдіївки. Підходив до людей на вулиці та питав «що їх турбує найбільше, чим Уряд може допомогти, аби полегшити проживання в місті, де йде війна».

Вже не один рік  підтримує зв’язок з Авдіївкою і Нова Каховка.  Тож і зараз місто не може стояти осторонь проблем людей, що потерпають на Сході.

Сьогодні вранці у міськвиконкомі з цього приводу відбулась нарада під головуванням керуючого справами виконкому Василя Акуленка, за участі заступників міського голови Л. Чурсинова, В. Сироватки, керівників  комунальних підприємств, начальників відділів та управлінь.

 Благодійний фонд «Нова Каховка» (Н. Безп’ята) разом з міським головою Володимиром Коваленком ініціюють проведення  благодійної акції зі збору допомоги для жителів Авдіїївки. «За допомогою місцевих волонтерів ми зв’язалися безпосередньо з адміністрацією міста. З’ясували, що жителям необхідно першочергово. Найближчими днями ми відправимо продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, речі, – відзначив В. Акуленко. –  Все це буде доставлено безпосередньо мешканцям.  Наразі ми підтримуємо зв’язок з тамтешніми навчальними закладами, дитячим будинком, лікарнею. Координувати акцію буде БФ «Нова Каховка».

Збір допомоги проводиться у приміщенні кінотеатру «Юність».  Шановні жителі міста, не залишайтесь осторонь чужої біди, долучайтесь до благодійної акції!

Перелік найнеобхідніших продуктів та речей: печиво, сушка, пряники, чай, кава, цукор, консерви м’ясні, рибні, овочі (у металевих банках), сало, сирки плавлені, молоко згущене, крупи, борошно, макаронні вироби, олія;  теплі речі, ковдри, шкарпекти, серветки вологі, рушники, натільна білизна, туалетний папір.

Деталі можна дізнатися  безпосередньо у керівника БФ «Нова Каховка» Наталії Безп’ятої  за номером: 0953058385.