Нова Каховка зустріла воїнів славетної 57-ї ОМПБр (Фото, відео)

Сьогодні наше місто зустрічало воїнів 57 окремої мотопіхотної бригади, які після виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил, прибули до нового місця постійної дислокації – у Нову Каховку.

Саме цій події присвячений фоторепортаж NK-Online.tv.


З цієї нагоди очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав:

“Сьогодні Херсонська область зустрічає військовослужбовців 57-ї ОМПБР після виконання бойових завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Жителі області та всієї України можуть мирно жити, працювати, будувати плани на майбутнє, народжувати та виховувати дітей тільки завдяки вашому героїзму, професіоналізму.

Саме ви – українські чоловіки та жінки, військовослужбовці виявляєте глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, робите усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. На Вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.

Вітаємо наших захисників із щасливим прибуттям в Херсонську область. Ми щиро вдячні вам за ваш подвиг. Дай вам Бог здоров’я, всього найкращого, добра та щастя. Будемо робити все можливе для того, щоб ви та ваші родини почувалися на Херсонщині як вдома. Дякуємо вам за вашу мужню роботу та віримо в перемогу!

Слава Україні і слава воїнам 57 ОМПБр!”