Нове «серцебиття» кардіології Нової Каховки (ФОТО, ВІДЕО)

25 жовтня, у Новій Каховці відбулось урочисте відкриття оновленого кардіологічного відділення Центральної міської лікарні.img_9583-Приміщенню відлуння майже 60 років. За цей період фактично жодного капітального ремонту не проводилося, – розповів «НК online»  міський очільник. –  Спочатку планувалося елементарне: замінити кілька десятків метрів каналізаційних мереж. «Копнули глибше» – побачили, що цим ремонт не завершиться. У підсумку – маємо капітально відремонтоване, абсолютно нове й сучасне кардіологічне відділення. Загальна вартість робіт  склала  1 млн. 232 тисячі гривень,   з яких 1 млн.  154 тис. грн.  витрачено на будівельно-монтажні роботи, решта – придбання меблів.

Генеральний підрядник  – ПАТ «Фірма Херсоноблагробуд» (генеральний директор Анатолій Подофа) – розпочав роботи у лютому нинішнього року.  ТОВ «Монтажник» (Юрій Мосієнко) виконали сантехнічні роботи/ КП «НК «ШЕУ» (Анатолій Гуртовий) взяло на себе   благоустрій території. За словами начальника відділу капітального будівництва Світлани Гончаренко, ряд міських підприємств надав закладу благодійну допомогу, завдяки якій у відділенні створені комфортні умови для перебування пацієнтів та роботи медичного персоналу. Так, робітники  «Херсоноблагробуду» у якості  подарунку виконали роботи на 36, 6 тисяч гривень. Це  ремонт зовнішнього оздоблення фасаду, кабінету головного лікаря, реконструкція введення в будівлю  зовнішніх електричних мереж,  тамбура, ганку та евакуаційних виходів відділення, заміна лінолеуму в палатах №7 та №12. Крім того, фірма надала відділенню   телевізор та  холодильник. Будівельники підприємства «Монтажник» замінили вхідні двері і встановили бойлер на кухні. Ремонт в одній з палат зробили працівники  КП «НК Екосервіс» (Василь Нікулін).

На урочисте відкриття відділення, що відбулося зі всіма належними атрибутами – стрічкою, ножицями, кульками – завітало керівництво міста, представники й керівники будівельних організацій, які брали участь у виконанні ремонтних робіт, члени виконавчого комітету. У дужках зазначимо: урочистій події передувало засідання виконкому, тож усі його учасники  по завершенні роботи вирішили взяти участь у такій радісній та значущій події.

До вашої уваги фоторепортаж з  фактично нового кардіологічного відділення. Деталі – читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка» вже завтра.
img_9576
img_9589 img_9599 img_9610img_9604 img_961625-10-16