Нові досягнення нашої шахістки Поліни Лищенко

Поліна прийшла на заняття у 8 років після Нового року і одразу потрапила на шаховий турнір, присвячений 8 Березня. Перші поразки, сльози на очах і думки тренера: чи витримає?…чи буде займатися далі, тому що дівчинка-шахістка це рідкість, але у кожної дитини в житті повинен бути шанс…і вона його отримала.1Це перші сторінки історії Поліни Лищенко. Нещодавно, 5 червня, у півфінальних змаганнях чемпіонату Херсонської області серед дівчат до 12 років Поліна здобула 1 місце. Наступна перемога – вона вже не перша, але важлива. Це перемога Поліни над своїми почуттями та суперницями, перемога батьків, які супроводжували її на змагання, новокаховчан, котрі допомагали шахово-шашковому клубу та усіх дітей- шахістів Нової Каховки.
Наступні змагання Поліни проходили у Миколаєві з 13 по 20 червня на фестивалі «Шахові надії України», де вона здобула перемогу серед дівчат 2005 року народження і посіла 22 місце серед 75 учасників.

Фінальна таблиця змагань. ( 13-20.06.2015)  tab_340x495Чи легко здобувати перемогу? Спробуйте – приходьте на заняття до шахово-шашкового клубу за адресою Піонерська 24, де можна пограти у шахи, шашки та рензю ( 5 шашок у лінію). 2

Олександр Борисенко, тренер-викладач ДЮСШ «Таврія», керівник «Шахово-шашкового клубу м. Нова Каховка»