Нові можливості для студентів аграрних вишів

28 червня у місті Нова Каховка, в рамках міжнародного проекту «Запуск підвищення агро-освіченості. Студентські Агро Стартапи для сільських інновацій» та при підтримці Вишеградського Фонду, КП «Агенція регіонального розвитку» було організовано зустріч серед представників навчальних  закладів країн Вишеградської четвірки, та викладачами Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

Навчальний заклад став партнером проекту, процес реалізації якого передбачає участь групи студентів та викладача куратора з метою презентації інноваційного проекту, який би підвищив рівень розвитку сільського господарства. Переможець отримає грошову винагороду на його реалізацію.

Проект підтримує перетворення середніх шкіл і коледжів, орієнтованих на сільське господарство в 3 країнах, які підписали угоду – Україні, Молдові і Грузії, – в напрямку прозорої, проактивної, модульної та проектної форми навчання, подальшого стимулювання співпраці з агробізнесом, спираючись на відповідні уроки Вишеградської четвірки і Європейського Союзу. Студенти і викладачі з обраних агроосвітніх установ отримають безоплатну можливість: вивчати і навчатися передовим методам модернізації сільського господарства V4, а також застосувати набуті знання та навички в рамках своїх проектів по створенню нанопроектов.