Нові нагороди новокаховських кікбоксерів

kikboksing

З 6 по 7 березня 2015 року в місті Херсон, в спортивному залі загальноосвітньої школи № 4, відбувся відкритий чемпіонат Херсонської області з кікбоксингу за версією «WAKO» у розділах Кік Лайт, Лоу кік та К-1.

Про це повідомляє старший спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Кирило Сичов.

У змаганнях взяло участь близько 100 кікбоксерів, це спортсмени з міста Херсон, Каховка, Нова Каховка, які представляли спортивні клуби: «Гвардієць», «Акцент», «Факел», «Ринг», «Чемпіон», «Витязь», «Ультиматум», «Сім’я».

Наше місто на цих змаганнях представляла команда спортивного клубу «Акцент» під керівництвом тренера викладача з кікбоксингу Юрія Маломужа.

Новокаховські кікбоксери здобули 9 золотих та 2 срібні нагороди. Чемпіонами у своїх дисциплінах стали: Чижевський Артем, Тиркало Дмитро, Шаповалов Данило, Могильна Олександра, Кушин Микита, Коваленко Прохор, Костюк Андрій, Гордиман Сергій, Барановський Олександр, срібними призерами стали Масон Олег, Жильцов Ілля.

На сьогоднішній день новокаховські спортсмени готуються до чемпіонату України з кікбоксингу, який відбудеться 15-19 квітня 2015 року в місті Бровари, Київська область.