Нові поліцейські відтепер патрулюватимуть трасу “Київ-Бориспіль”

Поліція-БориспільСьогодні, 6 жовтня 2015 року, нова патрульна поліція запрацювала в аеропорту Бориспіль та на Бориспільському шосе. Про це, зокрема, повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Урядовець зазначив: “Сьогодні автопарк нової патрульної служби поповнився 85 автомобілями Hyundai Sonata. Ці авто сумнозвісного Скай-Таксі Бориспільського аеропорту відтепер стали машинами української поліції. Сьогодні ж уперше запроваджено патрулювання швидкісних трас – поліцейський патруль здійснюватиме охорону громадського порядку та безпеки дорожнього руху на автостраді «Київ – Бориспіль».”

Також Арсеній Яценюк заявив про те, що наступним автошляхом, де працюватимуть патрулі, стане Житомирська траса. “Крок за кроком реформа, яка почалася з Києва, дійде кожного до району й села,” – підкреслив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, сьогодні закінчується прийом анкет від кандидатів до патрульної поліції міста Херсон.

Довідка: Проект аеропорту “Бориспіль” Sky Taxi стартував 26 грудня 2011 року. Проте через збитковість Міністерство інфраструктури припинило діяльність Sky Taxi наприкінці квітня 2014 року. В липні 2015 року стало відомо, що аеропорт “Бориспіль” бажає передати автопарк проекту в користування новій патрульній поліції і таким чином зробити свій вклад у реформу правоохоронної системи, що триває в Україні.