Нові призначення

Під час апаратної наради міським головою були представлені нові керівники державних і освітніх установ, які функціонують у Новій Каховці.

sidorenko-150Міський відділ поліції ГУНП у Херсонській області очолив підполковник Сергій Сидоренко.

Директором міського музею призначено Віктора  Васильєва, vasilevпопереднім місцем роботи якого було КП «Агенція регіонального розвитку». До 2000 року його діяльність була пов’язана зі службою у морфлоті. Після звільнення з лав Військово-Морських Сил України Віктор Іванович постійно мешкає у Новій Каховці. Свого часу працював редактором газети «Нова Каховка», видавав вісник електромашзаводу «Електромашинобудівник». У 2006 та 2010 роках обирався депутатом Новокаховської міськради.
direktor-shkolyi-8У школі №8 новий навчальний рік розпочався із новим директором – Оксаною  Олійник. Відомо, що вона закінчила факультет романо-германської філології Одеського державного університету ім.І.Мечникова. Десять років присвятила роботі вчителя французької та англійської мов у ЗОШ №1. Має великий досвід старшого викладача іноземної мови кафедри соціально-економічних та гуманітарних дисциплін у Новокаховському політехнічному інституті. Багато колег знають Оксану Михайлівну по роботі з координування ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). В 8-му школу вона прийшла працювати у 2015-му. Викладала французьку та відповідала за виховний процес, а цього року очолила цей навчальний заклад.