Новий транспортний коридор пройде через Херсон?

Херсонський активіст Володимир Макуха на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що в Херсоні створять новий транспортний коридор:

“Ініціатива Херсона та Литви долає Каспійськє море.  Ініційований до створення новий транспортний коридор: Клайпеда-Білорусь-Херсон-Трабзон-Грузія-Баку зацікавив Туркменістан. Вчора отримав офіційне запрошення від Посла Туркменістану в Україні прийняти участь та виступити з доповідю на Міжнародній науково-практичній конференції “Роль Туркменістану в розвитку транзитно-транспортного співробітництва в контексті оголошення року “Туркменістан – серце Великого Шовкового шляху””, який у квітні цього року організовує Туркменістан. 

Приємнно, що нашу ініціативу, ключову роь в реалізації якої передбачено морським портам Херсона та Скадовська, вже підтримують в країнах Азії. Сподіваюсь що і в Київі теж зроблять необхідні крокі, спрямовані на реалізацію підготовленого фахівцями Литви та України проекту реформування та розвитку Херсонського та Скадовського МТП. Спираючись на цей проект, у стислі терміни підготує та проведе відкритий та прозорий конкурс по визначенню приватного партнера для реалізації визначеної моделі державно-приватного партнерства”.

Херсон Daily