Новокахавчани – “срібні” призери кубка України з таеквондо

З 20 до 22 жовтня у м. Івано-Франківськ відбувся кубок України з таеквондо, серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 650 спортсменів, з різних куточків України, серед яких  –  новокаховський клуб «Хваранг-до» . До складу команиди нашого міста увійшло  29 спортсменів.

За підсумками змагань у запеклій боротьбі серед учасників  різних вагових та вікових категорій наші земляки  посіли наступні призові місця:

І місце – Немерець Аліна (спаринг у категорії до 55 кг) 2 дивізіон 11-13 років;

І місце – Стрижеус Софія (спаринг у категорії до 35 кг) 2 дивізіон 11-13 років, також завоювала ІІІ місце по тулям (формальні вправи);

І місце – Івасішина Анна (спаринг у категорії до 45 кг) 2 дивізіон 11-13 років;

І місце – Карпенко Поліна (спаринг у категорії до 40 кг) 2 дивізіон 11-13 років, також завоювала ІІІ місце по тулям (формальні вправи);

І місце – Гнатюк Софія (спаринг у категорії до 55 кг) 1 дивізіон 11-13 років;

І місце – Тишковець Анастасія у формальних вправах по тулям 7-8 років, також завоювала ІІ місце у спарингу у ваговій категорії до 20 кг; 1 дивізіон;

І місце – Станіславський Тимур (спаринг у категорії до 23 кг) 2 дивізіон 7-8 років;

І місце – Дронь Олександр (спаринг у категорії до 34 кг) 1 дивізіон 9-10 років;

І місце – Микитенко Віктор (спаринг у категорії до 34 кг) 2 дивізіон 9-10 років;

І місце – Крамаревський Єгор (спаринг у категорії до 45 кг) 2 дивізіон 11-13 років;

І місце – Новікова Катерина у формальних вправах по тулям 9-10 років, також завоювала ІІІ місце у спарингу у ваговій категорії до 38 кг; 1 дивізіон.

ІІ місце – Малука Надія (спаринг у категорії до 50 кг) 1 дивізіон 11-13 років;

ІІ місце – Руденко Анна (спаринг у категорії до 45 кг) 2 дивізіон 11-13 років;

ІІ місце – Беляк Максим (спаринг у категорії до 32 кг) 3 дивізіон 9-10 років;

ІІ місце – Борщ Микита (спаринг у категорії до 26 кг) 2 дивізіон 9-10 років, також завоював ІІІ місце по тулям (формальні вправи);

ІІІ місце – Парілова Кіра (спаринг у категорії до 20 кг) 1 дивізіон, 7-8 років;

ІІІ місце – Богданова Аліна (спаринг у категорії до 26 кг) 2 дивізіон, 9-10 років;

ІІІ місце – Тюхтій Ярослав (спаринг у категорії до 50 кг) 1 дивізіон,11-13 років;

Найемоційнішими і дуже напруженими були командні спаринги.  Наші дівчата: Немерець Аліна, Стрижеус Софія, Карпенко Поліна, Івасішина Анна, Руденко Анна та Гнатюк Софія не дали жодних шансів своїм суперницям, вигравши усі командні поєдинки і заслужено завоювали І місце та кубок в програмі  «командні спаринги». Вони  стали  найсильнішими в цьому заліку.

За підсумками загального заліку, наша команда Нової Каховки посіла почесне  ІІ місце, завоювавши ще один кубок. І місце дісталося збірній Черкаської області, а ІІІ місце посіла команда «Максимус» зі столиці, м. Київ.

Слова щирої вдячності своїм вихованцям за гарні результати, а також батькам спортсменів за шалену підтримку дітей на змаганнях, висловлює тренер клубу «Хваранг-До» Баранова Мадонна. І зазначає: без цього кубки отримати не вдалося б!

Вітаємо тренерів Абкеримова Енвера, майстра спорту України Бронніка Олександра, Заслуженого тренера України та президента клуба «Хваранг-до» Слюсара Віктора та майстра спорту міжнародного класу, Заслуженого майстра спорту України Баранову Мадонну, талановитих юних спортсменів та їх батьків з успішними виступами, бажаємо подальших перемог на турнірах, кубках  та чемпіонатах!