Новокаховани долучилися до відзнаення Дня дарування книжок

У бібліотеках  Нової Каховки відбулась акція, присвячена Міжнародному дню дарування книжок, що відзначають 14 лютого.

До цієї акції долучились користувачі бібліотеки та мешканці міста. Хотілось би відзначити таких користувачів, як Ботченко В.О., Гаращенко Н.П., С.О. Коханова, Тимченко А.С.,  Ступаков В.О. Бібліотекарі для більшої наочної пропаганди книжок створили книжкову інсталяцію у вигляді арки.

Міська бібліотека для дітей у цей день провела акцію «Підтримай бібліотеку – подаруй книжку Бібліотечні волонтери, учні ІІ(6)-А класу гімназії, в цей день дарували тепло своїх сердець, дитячу щирість , любов і рекламки – валентинки жителям нашого міста і постійним партнерам бібліотеки.

Побували волонтери  у гостях у книгарнях «Бібліофіл» та «Промінь», а також у  магазинах «Мідас», «Сантехніка», «Візит», «Клубок», «Київстар».  Прогулялися у парку та на площі біля кінотеатру «Юність».

  Візьми промінь світла. І спрямуй його туди, де панує темрява.

Візьми усмішку. І подаруй її тому, хто так її потребує.

Візьми доброту. І яви її тому, хто сам не вміє віддати.

Візьми віру. І віддай її кожному, хто її не має.

Візьми любов. І неси її всьому світові.

Саме з цими словами зверталися діти до жителів нашого міста, даруючи бібліотечні валентинки. Повернулися   волонтери вже з першими подарунками.  У книжковому магазині  “Бібліофіл” дітлахам подарували 8 книжок, а у магазині «Клубок» – 2 книжки.

Завдяки акції бібліотеки поповнили книжковий фонд різноманітною літературою. Але на цьому бібліо-акція не завершується, а тільки розпочинається, тож бібліотеки дякують всім небайдужим людям щиро бажають кожному добра, віри, усмішок та любові і чекають нових подарунків.

Шановні мешканці міста, завітайте до бібліотек  і станьте її постійними користувачами! Адже, як писав Василь Сухомлинський: «Читання – це один з витоків мислення й розумового розвитку».

 

 Людмила Петрова директор ЦБС