Новокаховчан запрошуюь на тренінг з освоєння сучасних ІТ-професій

13047968_820750608069223_3127756335114291941_o11 травня у Новій Каховці відбудеться одноденний профорієнтаційний семінар-тренінг “Сучасні iТ-професії”. Початок об 11:00 годині, закінчення о 18:00. Місце проведення: Новокаховський приладобудівний технікум.

А чи знаєте ви, що ІТ-фахівці, мають високу зарплату? І це так! Професії в IT-сфері вже протягом десятка років знаходяться в топі по затребуваності і рівню заробітної плати і за прогнозами експертів, будуть залишатися такими в найближчі 5-10 років, незважаючи на кризу і навіть завдяки їй.

В IT індустрії зараз працюють близько 90 000 спеціалістів. За даними зарплатного опитування dou.ua, 21% IT-інженерів знайшли свою першу роботу протягом 2015 року, тобто за минулий рік ринок праці поповнився майже 18 тисячами джуніорів. Частина з них – студенти та випускники IT-спеціальностей, частина – так звані світчери, тобто ті, хто поміняли свою спеціальність, перевчившись в пост-студентському віці. І для перших, і для других відкрито безліч можливостей.

“Про те, як потрапити в IT і як потрапити в IT з іншої професії ми і поговоримо на семінарі! Ви дізнаєтеся про найбільш затребувані ІТ-спеціальності, діапазони зарплат, що таке робота в ІТ, як стати ІТ-спеціалістом і багато іншого. Також в рамках заходу вас чекають два майстер-класи: з графічного дизайну і копірайтингу! Ця зустріч для Вас, якщо Ви ніколи не працювали в галузі ІТ, але вважаєте, що настав час отримати спеціальність і роботу в цій динамічно розвиваючийся сфері. Ця зустріч для Вас, якщо Ви – спеціаліст в ІТ, але відкриті новим кар’єрним горизонтам, бажаєте розширити розуміння перспектив і можливостей. Наша мета – допомогти людям зорієнтуватися у виборі спеціальності та показати шляхи професійного розвитку, щоб скоротити помилкові дії до мінімуму при пошуку і виборі нової професії.  В ІТ немає нічого такого, чому не можливо було б навчитись. Але обов’язково мати бажання, терпіння і прагнення до власного розвитку”, – зазначають організатори семінару.

У програмі семінару:

– привідкриємо завісу сучасної IT-індустрії;
– зруйнуємо існуючі стереотипи про те, наскільки складно потрапити в IT і доведемо, що вік, сфера діяльності, попередня освіта – не завада на шляху до опанування нових професій;
– розповімо про можливості програмістів і про переваги цієї професії у порівнянні з іншими;
– ми поділимося своїм досвідом і розповімо, як почати заробляти, маючи в наявності лише комп’ютер та доступ до мережі інтернет;
– проведемо майстер-класи з копірайтингу і графічного дизайну.

Спікери:
Роман Бондар — інтернет-маркетолог, SeoProfy.ua (м. Київ)
Галина Прит — профессійний копірайтер (м. Нова Каховка)
Вікторія Кулакова — спеціалізований графічний дизайнер, студія дизайну “Victory House” (м. Херсон)

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова!
Кількість місць обмежена.

Організатори семінару-тренінгу: Яковенко Альона
Проект реалізується за фінансової підтримки Британської Ради в Україні та підтримки громадської організації «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» в рамках програми “Active Citizens”.

Приходьте на семінар і отримайте багато корисної інформації!